Tunniplaan

Rühmad:

Sportlased – Treener Tiiu Valgemäe

Lapsed – Edasijõudnud lapsed, treener Merike Tali. Algajad lapsed, treener Svetlana Issakova

KO1 – Edasijõudnud lapsed (noorem rühm) treener Kristel Ojasaar

KO2 – Edasijõudnud lapsed (vanem rühm) treener Kristel Ojasaar. Edasijõudnud lapsed, treener Svetlana Issakova

H1 – algajad harrastajad

H2 – edasijõudnud harrastajad

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Lapsed
SAAL
09.30
10.20

Lapsed
JÄÄ
10.30
11.20

KO2
Ballett
11.30
12.20

KO1
Ballett
11.30
12.20

KO2
JÄÄ
12.30
13.20

KO1
JÄÄ
12.30
13.20
10.00
11.00
Sportlased
JÄÄ
11.30
13.20

Sportlased
SAAL
13.30
14.30
12.00
13.00
KO1
JÄÄ
13.30
14.20

KO1
Ballett
14.30
15.20

Sportlased
JÄÄ
14.30
16.20

Sportlased
CrossFit
16.45
17.20
14.00
KO1
JÄÄ
14.30
15.20

KO1
Tants, Anton
15.30
16.20
KO1
JÄÄ
14.30
15.20

Sportlased
SAAL
15.30
16.20

KO1
SAAL
15.30
16.20

Sportlased
JÄÄ
16.30
18.20
KO2
JÄÄ
14.30
15.20

KO1
JÄÄ
14.30
15.20

KO2
ÜKE
15.30
16.20

Sportlased
JÄÄ
15.30
16.20

KO1
Tants, Anton
15.30
16.20

Sportlased
SAAL
16.30
17.20

Sportlased
JÄÄ
17.30
18.20
Sportlased
JÄÄ
14.30
15.20

Sportlased
SAAL
15.30
16.20

Sportlased
JÄÄ
16.30
17.20
15.00
16.00
17.00
18.00
Lapsed
ÜKE
18.30
19.20

KO1
ÜKE
18.30
19.20

Lapsed
JÄÄ
19.30
20.20

KO1
JÄÄ
19.30
20.20

KO2
JÄÄ
20.30
21.20

H1
JÄÄ
20.30
21.20

H2
JÄÄ
20.30
21.20
KO2
Tants
18.00
18.50
19.00
Lapsed
JÄÄ
19.00
19.50

KO2
JÄÄ
19.00
19.50

H1
SAAL
19.00
19.50

H2
SAAL
19.00
19.50
20.00
KO2
JÄÄ
20.00
20.50

H2
JÄÄ
20.00
20.50
H1
JÄÄ
20.00
20.50

H2
JÄÄ
20.00
20.50
21.00

Esmaspäev

  • KO1 JÄÄ
    14.30 - 15.20
  • KO1 Tants, Anton
    15.30 - 16.20
  • KO2 JÄÄ
    20.00 - 20.50
  • H2 JÄÄ
    20.00 - 20.50

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Laupäev

  • Lapsed SAAL
    09.30 - 10.20
  • Lapsed JÄÄ
    10.30 - 11.20
  • KO2 Ballett
    11.30 - 12.20
  • KO1 Ballett
    11.30 - 12.20
  • KO2 JÄÄ
    12.30 - 13.20
  • KO1 JÄÄ
    12.30 - 13.20

Pühapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
Sportlased
JÄÄ
11.30
13.20

Sportlased
SAAL
13.30
14.30
12.00
13.00
14.00
Sportlased
JÄÄ
14.30
16.20

Sportlased
CrossFit
16.45
17.20
Sportlased
JÄÄ
14.30
15.20

Sportlased
SAAL
15.30
16.20

Sportlased
JÄÄ
16.30
17.20
15.00
Sportlased
SAAL
15.30
16.20

Sportlased
JÄÄ
16.30
18.20
Sportlased
JÄÄ
15.30
16.20

Sportlased
SAAL
16.30
17.20

Sportlased
JÄÄ
17.30
18.20
16.00
17.00
18.00

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

Pühapäev

Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
09.00
Lapsed
SAAL
09.30
10.20

Lapsed
JÄÄ
10.30
11.20
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Lapsed
ÜKE
18.30
19.20

Lapsed
JÄÄ
19.30
20.20
19.00
Lapsed
JÄÄ
19.00
19.50
20.00

Reede

Laupäev

Pühapäev

No events hours available!
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
KO2
Ballett
11.30
12.20

KO2
JÄÄ
12.30
13.20
12.00
13.00
14.00
KO2
JÄÄ
14.30
15.20

KO2
ÜKE
15.30
16.20
15.00
16.00
17.00
18.00
KO2
Tants
18.00
18.50
19.00
KO2
JÄÄ
19.00
19.50
20.00
KO2
JÄÄ
20.00
20.50
KO2
JÄÄ
20.30
21.20
21.00

Esmaspäev

  • KO2 JÄÄ
    20.00 - 20.50

Neljapäev

  • KO2 JÄÄ
    14.30 - 15.20
  • KO2 ÜKE
    15.30 - 16.20

Reede

  • KO2 JÄÄ
    20.30 - 21.20

Laupäev

  • KO2 Ballett
    11.30 - 12.20
  • KO2 JÄÄ
    12.30 - 13.20

Pühapäev

  • KO2 Tants
    18.00 - 18.50
  • KO2 JÄÄ
    19.00 - 19.50
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
11.00
KO1
Ballett
11.30
12.20

KO1
JÄÄ
12.30
13.20
12.00
13.00
KO1
JÄÄ
13.30
14.20

KO1
Ballett
14.30
15.20
14.00
KO1
JÄÄ
14.30
15.20

KO1
Tants, Anton
15.30
16.20
KO1
JÄÄ
14.30
15.20

KO1
SAAL
15.30
16.20
KO1
JÄÄ
14.30
15.20

KO1
Tants, Anton
15.30
16.20
15.00
16.00
17.00
18.00
KO1
ÜKE
18.30
19.20

KO1
JÄÄ
19.30
20.20
19.00
20.00

Esmaspäev

  • KO1 JÄÄ
    14.30 - 15.20
  • KO1 Tants, Anton
    15.30 - 16.20

Teisipäev

  • KO1 JÄÄ
    14.30 - 15.20
  • KO1 SAAL
    15.30 - 16.20

Kolmapäev

  • KO1 JÄÄ
    13.30 - 14.20
  • KO1 Ballett
    14.30 - 15.20

Neljapäev

  • KO1 JÄÄ
    14.30 - 15.20
  • KO1 Tants, Anton
    15.30 - 16.20

Reede

  • KO1 ÜKE
    18.30 - 19.20
  • KO1 JÄÄ
    19.30 - 20.20

Laupäev

  • KO1 Ballett
    11.30 - 12.20
  • KO1 JÄÄ
    12.30 - 13.20
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
H1
SAAL
19.00
19.50
20.00
H1
JÄÄ
20.30
21.20
H1
JÄÄ
20.00
20.50
21.00

Reede

  • H1 JÄÄ
    20.30 - 21.20

Pühapäev

  • H1 SAAL
    19.00 - 19.50
  • H1 JÄÄ
    20.00 - 20.50
Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Laupäev Pühapäev
19.00
H2
SAAL
19.00
19.50
20.00
H2
JÄÄ
20.00
20.50
H2
JÄÄ
20.30
21.20
H2
JÄÄ
20.00
20.50
21.00

Esmaspäev

  • H2 JÄÄ
    20.00 - 20.50

Reede

  • H2 JÄÄ
    20.30 - 21.20

Pühapäev

  • H2 SAAL
    19.00 - 19.50
  • H2 JÄÄ
    20.00 - 20.50
No events available!